פרוייקטים

איתי תור

1

שואוריל

ירדן רז

1

שואוריל

ארז קליימן

1

סטנדאפ

סטנד אפ

ליאת שביט

2

חברות - ערוץ 13

חברות היא קומדיית מצבים ישראלית ששודרה 24 באפריל 2013 בערוץ עשר והחל מ-2019 משודרת ברשת 13 בשידורים חוזרים בהפקת יואב גרוס הפקות.
הסדרה מתארת את חייהן של ארבע חברות טובות: נועה (ליטל שוורץ), פזית (לירית בלבן), ורד (לירון וייסמן) ושני (מגי אזרזר) הרווקה היחידה מבין חבורת הבנות, שאת רוב זמנן מבלות בגינה הציבורית עם ילדיהן. הסדרה מציגה בצורה קומית את חייהן וחיי הסובבים אותן.
ספטמבר 2014 זכתה התוכנית בפרס "ורד הזהב" (Rose d'or)[1]. כמו כן נמכרה הסדרה לערוץ TF1 של צרפת, ומכאן שהייתה הפורמט הישראלי המתוסרט הראשון שעלה בפריים-טיים הצרפתי. הסדרה נמכרה גם לרשת CBS[2].

ליאת שביט

1

נבסו - ערוץ 13

קומדיית מצבים ישראלית. נבסו עלתה לראשונה לשידור ב-9 במרץ 2017 בערוץ 2, במסגרת שידורי הזכיינית "רשת". את הסדרה יצרו וכתבו יוסי ואסה, שי בן עטר וליאת שביט, ביים שי בן עטר ומככבים בה יוסי ואסה, מירב פלדמן, חנה לסלאו, גדי יגיל, מסקי שיברו וסולומון מרשה. הסדרה זכתה בפרס אמי הבינלאומי לסדרה הקומית הטובה ביותר של 2018[1].

יגאל שפירא

5

חכמים בלילה

משחק הטלוויזיה הכי חכם בטלוויזיה! ירון לונדון ופאנל הקומיקאים שלו מנסים לענות על השאלות הכי מופרכות בעולם כדי לגלות אחת ולתמיד - מי האיש הכי חכם באולפן.

יגאל שפירא

4

חיות במה

פרק שהוקדש ליגאל שפירא בתכנית "חיות במה" בחינוכית, ובו הוא מדבר על פיתוח פורמטים של בידור חינוכי.

יגאל שפירא

3

אבודים בריבוע- כאן חינוכית

תכנית מערכונים מדעית בכיכובם של יובל סגל ונעמי לבוב המסייעת בלימודי הפיזיקה והמתמטיקה

יגאל שפירא

2

מצולמים - הוט

מצולמים היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגת מוקומנטריה המתעדת את חייהם של אנשים שונים המגולמים על ידי שלישיית מה קשור. הסדרה הופקה עבור חברת הכבלים "HOT" על ידי חברת ההפקות קודה תקשורת.
שלישיית מה קשור מגלמת שש דמויות הנמצאות בנקודות מפנה בחייהן, המתבססות בחלקן על חוויותיהם האישיות של בני השלישייה. כמו ב"מחוברים", שש הדמויות השונות מתעדות את חייהן בסיטואציות קיצוניות ומונולוגים חושפניים למצלמה.

יגאל שפירא

1

החפרנים - כאן 11

החפרנים היא תוכנית טלוויזיה מדעית קומית ישראלית, בהנחיית דודו ארז, ובהשתתפות מירב פלדמן, יובל סגל, רחלי רוטנר (בעונה השישית ללא רחלי רוטנר) ובהשתתפות תמר עמית יוסף ואביתר ליכטנשטט. התוכנית זכתה בשנת 2018 בתואר התוכנית הטובה ביותר בקטגוריית מגזין ילדים ונוער על ידי האקדמיה לטלוויזיה.

ענבל ארבל

2

משפחה בהנפקה- תסריטאית- הוט

סיטקום לכל המשפחה על משפחה ישראלית נורמטיבית המקבלת יום אחד את הזדמנות חייה להגשים את החלום הישראלי הגדול: לעשות אקזיט ולהרוויח מיליונים, כשהרעיון לסטרטאפ של בתם מאיה (בר מיניאלי), מקבל השקעה של 2 מיליון דולר מקרן הון סיכון.

ענבל ארבל

2

ערב חדש לילדים

ערב חדש לילדים (2014-2018). עלילה:תוכנית אקטואליה ומטרתה להנגיש את החדשות לילדים, ולאפשר להם צריכה של תכנים חדשותיים באופן מותאם לגילם