פרוייקטים

נוי אפרתי

2

סרט סטודנטים

.

נוי אפרתי

1

שואוריל

.

אפי בן אלי

1

שבבניקים עונה 2

.

אלגום כהן פרנקל

1

שואוריל אלגום

ארז קנטור

2

פספורטכארד

.

טל אשכנזי

1

החנות שיש בה הכל

.

איתי תור

1

שואוריל

ירדן רז

1

שואוריל

ארז קליימן

1

סטנדאפ

סטנד אפ

ליאת שביט

2

חברות - ערוץ 13

חברות היא קומדיית מצבים ישראלית ששודרה 24 באפריל 2013 בערוץ עשר והחל מ-2019 משודרת ברשת 13 בשידורים חוזרים בהפקת יואב גרוס הפקות.
הסדרה מתארת את חייהן של ארבע חברות טובות: נועה (ליטל שוורץ), פזית (לירית בלבן), ורד (לירון וייסמן) ושני (מגי אזרזר) הרווקה היחידה מבין חבורת הבנות, שאת רוב זמנן מבלות בגינה הציבורית עם ילדיהן. הסדרה מציגה בצורה קומית את חייהן וחיי הסובבים אותן.
ספטמבר 2014 זכתה התוכנית בפרס "ורד הזהב" (Rose d'or)[1]. כמו כן נמכרה הסדרה לערוץ TF1 של צרפת, ומכאן שהייתה הפורמט הישראלי המתוסרט הראשון שעלה בפריים-טיים הצרפתי. הסדרה נמכרה גם לרשת CBS[2].

ליאת שביט

1

נבסו - ערוץ 13

קומדיית מצבים ישראלית. נבסו עלתה לראשונה לשידור ב-9 במרץ 2017 בערוץ 2, במסגרת שידורי הזכיינית "רשת". את הסדרה יצרו וכתבו יוסי ואסה, שי בן עטר וליאת שביט, ביים שי בן עטר ומככבים בה יוסי ואסה, מירב פלדמן, חנה לסלאו, גדי יגיל, מסקי שיברו וסולומון מרשה. הסדרה זכתה בפרס אמי הבינלאומי לסדרה הקומית הטובה ביותר של 2018[1].

יגאל שפירא

5

חכמים בלילה

משחק הטלוויזיה הכי חכם בטלוויזיה! ירון לונדון ופאנל הקומיקאים שלו מנסים לענות על השאלות הכי מופרכות בעולם כדי לגלות אחת ולתמיד - מי האיש הכי חכם באולפן.